Tajemství^^

5. července 2012 v 11:48 |  Téma týdne
Každý má nějaké tajemství, které nikomu nechce nebo nemůže říct. Většina lidí ale nedokáže udržet svá tajemství a alespoň s někým se o ně chtějí podělit.. Řeknou ho svému kamarádovi, kterému věří, ale spoustu takových kamarádů to také neudrží a pošlou to dál a dál, až z toho není tajemství. Někteří se s tím chtějí pochlubit, jiní potřebují pomoct, nebo tím někomu ublížit. Tajemství už není to, co bývávalo. Dříve byli lidé hodnější, skromnější a dalo se jim více věřit. Teď se všechno vykecá a nic nezůstane utajeno.
Jsou také tajemné věci, místa, živočichové,.. Ti tvorové, kteří nemluví jsou tajemní. Nikdy nevíte, co po nás chtějí, jestli nám něco chtějí naznačit, jak se zrovna mají, atd.
Tajemná místa bych hledala asi někde hluboko v lese, nebo u rozpadlých domů, kravínů a všude tam, kde to vypadá tak nějak strašidelně. Tajemno je vlastně strašidelné, protože nevíte, co můžete čekat, jestli se máte bát, nebo těšit. I překvapení je vlastně tajemstvím. :)
Tajemství je všude kolem nás a je jen na nás, jak na to budeme reagovat a jestli vše budeme prozrazovat, nebo si tu úžasnou věc necháme jen pro sebe.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama