Místo, kde chci žít

14. března 2013 v 11:59 |  Téma týdne
Takových míst by bylo víc, ale vezmu to od začátku. Tady, kde žiju teď. Mám tu spoustu přátel, rodinu, přítele, školu, jsem tady zvyklá a docela se mi tady i líbí. :) Bydlím na vesnici a za to jsem ráda! Asi bych nechtěla bydlet ve městě. Tam je všechno naškatulkované a skoro každý dělá to samé. Za to na vesnici si každý jede podle svého. Někdo chodí na procházky, někdo blbne na hřišti, někdo prolézá lesy, ale někdo také sedí zavřený doma. Na vesnici nejvíc miluju ten prostor, nikdo vás nehlídá, můžete si jít kam chcete, dělat co chcete a nemáte stále za prdelí policii nebo kamery. Sice se tu zná každý s každým, takže když někdo něco udělá, tak to každý ví, ale dál se to moc nešíří. Občas mě štve, že musím strašně blbě dojíždět a nemáme tu ani obchod, ale jinak je to fajn.
Druhé místo by bylo u babičky na Šumavě. Nádherná příroda, hodní lidé, spoustu milých kamarádů, hodně míst na výlety.. Tam je vše, co potřebuji. Je to úplně jiné než tady. V něčem lepší, v něčem horší, ale obě možnosti jsou fajn. Možná, že kdybych tam bydlela, tak by se mi tam tolik nelíbilo, to nemůžu posoudit, ale teď se mi tam líbí straaašně! Nechápu, jak se tam brácha může netěšit. Já jak slyším něco o Šumavě, tak už si všechno plánuju třeba půl roku dopředu. Mrzí mě, že tam jezdíme tak strašně málo, ale ono jezdit 200 kilometrů třeba každý měsíc.. To by asi nešlo.
Další místo je někde mimo ČR. Někde, kde se neřeší blbosti, ale podstatné věci. Kde se ti nahoře starají o obyčejné lidi. Všichni si žijou dobře a nemusí si hlídat každý krok a šetřit na každém soustu. Kdybych mohla žít v zahraničí, tak by se mi to možná líbilo i v nějakém luxusním městě. Moře, sluníčko, párty, Disneyland.. :D
Myslím, že nejsem tak náročná, takže nemám nějaké vybrané místo. Stačí, když se budu mít fajn, budu mít pořád kolem sebe spoustu přátel, úžasnou rodinu a velký, ale útulný dům. Také bych byla ráda za víc peněz, ale to chci asi moc, když v téhle době si všechny peníze nechávají páni nahoře.

Kopce, pole, louky, lesy a Helfenburk v jižních Čechách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dash Dash | Web | 14. března 2013 v 12:09 | Reagovat

Jižní Čechy jsou krásné. Ač tuto vesnickou krajinu vidím, jen když jedu do Budějovic či Krumlova :D

2 myworldanddreams myworldanddreams | Web | 14. března 2013 v 15:03 | Reagovat

Je důležité vědět, kde chceme žít, ale je mnoho faktorů, které to ovlivňují, ovšem, pokud něco opravdu chceme, tak bychom to měli mít!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama