Odpovědi na otázky

27. září 2014 v 23:03 |  Blbosti
Tak holky, konečně vám odpovím na vaše otázky z Liebster award, kde jste mě nominovaly zpátky. Nechce se mi to dělat celé znovu, jelikož jsem jeden řetězák vyplňovala nedávno a moc úspěchu ani neměl. Nebudu ale zlá a odpovím vám na vše, co jste si vymyslely. Snad jsem to dobře přeložila z té slovenštiny. :D


První byla Gabe, proto začnu jejími otázkami:
1) Tvoje oblíbená knižní/filmová postava?
Oh, oblíbené postavy moc nemám. Hlavně nemám oblíbený film ani knížku a tak nemůžu říct, která postava by byla oblíbená. Ale třeba v Harrym Potterovi jsem měla ráda Harryho a Hermionu. A Noaha z knížky Zápisník jedné lásky od Nicholase Sparkse.
2) Jaký jsi měla nejhezčí zážitek?
Nejhezčí zážitek byl, když jsem byla u babičky na prázdninách (léto 2012) a poznala jsem tam neúžasnější lidi na světě, kteří se se mnou a sestřenkou bez problémů skamarádili, aniž by nás znali a vzali nás do své party. (Když jsme odjížděly, tak jsme brečely)
3) Jaký jsi měla nejhorší zážitek?
Asi když jsem se před někým ztrapnila, nebo někoho zklamala. Názorný příklad mě teď nenapadá. :D
4) Kdybys mohla mít jakékoliv zvířátko (reálné, či nereálné), co by to bylo?
Kůň!! Případně žirafa.
5) Jakou nejdražší hloupost jsi si ve svém životě koupila? Lituješ toho?
Tý jo, tak nejdražší věcí byl mobil, ale to není tak úplně hloupost a už vůbec toho nelituju. A nelituju asi ničeho, co jsem si koupila, takže dejme tomu, že ten mobil.
6) Nechala by ses přemluvit na něco adrenalinové?
Určitě ano! :D Vždycky jsem chtěla vyzkoušet bungee jumping a když by mě k tomu někdo přemluvil, tak bych do toho šla! Pokud bych se teda nezačala bát už přivázaná na laně.
7) Nechala by ses tetovat? Co a kde by sis vytetovala?
Kdybych musela a někdo by mi to zaplatil, tak klidně. Nejspíš bych si nechala vytetovat nějaký nápis (motto) třeba zezadu na krk. A pokud bych měla životního partnera, tak třeba i jeho jméno, nebo takové to společné tetování na zápěstí.
8) Jak a kde se vidíš za 20 let?
Úspěšná ředitelka úspěšného podniku bydlící poblíž současného bydliště na okraji města, kde jsou větší rodinné domky s bazénem, velkou garáží, pergolou, super autem (audina?), psem, kočkou, dvěma dětma, skvělým manželem a samozřejmě s nějakými těmi tituly. Ach, kéž by!
9) Kdybys měla mít nějakou super schopnost, co by to bylo?
Číst myšlenky!! Případně cestování v čase nebo superrychlost. Možná taky superchytrost.. A nebo nejlíp úplně všechno. :D
10) Nepovíš nám nějaký trapas, který se ti přihodil?
Mně se nestává extra moc trapasů a už vůbec ne takové, které by byly vtipné. V poslední době se mi už opravdu dlouho nic nestalo, ale tak třeba minulý rok jsem byla už skoro ve škole (před vchodem) a bylo to jediné místo, na kterém jsem se sklouzla po ledě a spadla. Těsně před vchodem!! :D Ale naštěstí u toho byla jen jedna kamarádka.
11) Myslíš si o sobě, že jsi šílená, pošuk, divná... ?
Ne, jsem tak normálně bláznivá a už moc ani to ne. Divná jsem možná svou přecitlivělostí, ale to je nás víc. :D Takže jsem asi docela normální.


Dále otázky od Lizzie:
1) Které roční období máš nejraději? Proč?
Léto, protože jsou prázdniny, výlety, žádný stres, jen pohoda. Je krásně teplo, můžu se jenom ráchat v bazéně a užívat si volné dny. Jen počkej, až budeš chodit do práce.
2) Jakým zvířetem bys chtěla být?
Vždycky jsem říkala, že ptákem. Ale občas bych chtěla být kočkou, která nemusí nic dělat a všichni se jí věnují.
3) Co je pro tebe smyslem života?
Já asi žádný smysl života moc nemám, proto mě to občas nebaví. Ale mám nějaké cíle, kterých bych chtěla dosáhnout, než se mnou bude ámen, takže jestli se dá tohle brát jako smysl života, tak je to většina věcí, které jsem psala u otázky "Jak a kde se vidíš za 20 let?". Co je smyslem života pro ostatní?
4) Lituješ něčeho, co jsi udělala?
Lituju, je to stejná věc, za kterou se nejvíc stydím a kterou jsem neprozradila a ani prozrazovat nebudu. Jinak nelituju asi ničeho, možná tak toho, že jsem se jako malá skoro nehýbala a teď nemám žádnou fyzičku a pěkně mě to štve.
5) Co nejraději nosíš na sobě?
Něco podobného už jsem taky psala v dřívějších otázkách. A to, že nosím úzké kalhoty (nejlíp džíny), poslední dobou i legíny, tričky s potiskama, pohodlné mikiny s klokaní kapsou a kapucou a nějaké ty botasky.
6) Kdybys měla jedno přání...?
Být navždy šťastná. Nebo alespoň už nikdy nebýt smutná. Není to to samé, že ne?
7) Oblíbený film?
Zkažená mládež. Není to tak, že by se mi ten "hnus" z toho filmu líbil, ale líbí se mi, že to někdo zpracoval a je to tak ošklivé, až.. nevím jak to říct, prostě je to super.
8) Máš nějaký zlozvyk?
Já a zlozvyk? Asi ne. Já zlozvyky nesnáším, jak může potvrdit můj přítel, který si kouše nehty a je to opravdu hnus.
9) Oblíbené předměty ve škole?
Ekonomika, účetnictví, český jazyk (kdybych neměla debilní učitelku), německý jazyk a písemná a elektronická komunikace. Jsem docela školomil, co? :D
10) Kdybys mohla jet kamkoliv, co by to bylo za místo?
Amerika, celá Amerika. Nebo zpátky do Caorle. Byla to úžasná dovolená na úžasném místě a hned bych se tam vrátila.
11) Řídíš se nějakým citátem nebo příslovím? Pokud ano, jakým?
Bohužel neřídím, ale ráda bych se řídila tím, které mám tady na blogu a to "Žij každý den jako by byl ten poslední, protože jeden poslední opravdu bude.".


A nakonec od Dominiky, která mě sice nenominovala, abych to nemusela psát znovu, ale když už jsem v tom:
1) Měla jsi někdy sebevědomí na nule?
Samozřejmě. Dřív skoro pořád, teď když mám přítele, tak už se cítím docela dobře, ale dřív to se mnou bylo strašné. Na základce, kdy jsem vypadala o dost hůř a neměla jsem nikdy žádného kluka, to byla hrůza.
2) Jaké jsou tvoje cíle do budoucnosti?
Odpověď najdeš v otázce "Jak a kde se vidíš za 20 let?". :D
3) Chtěla jsi někdy udělat něco úplně šíleného, ale neudělala jsi to, protože jsi neměla odvahu? Jestli ano, co?
Není to moc šílené, ale v tu dobu bylo. Políbit jednoho kluka, se kterým jsme se dost scházeli, ale nic z toho nevzešlo. Na druhou stranu díky tomu ale mám teď toho mého troubu. Já jsem ale nudný člověk, co?
4) Máš talisman? Jestli ano, jaký?
Jak se to tak vezme. :D Přítel mi dal nějakou voňavou látkovou postavičku, ve které jsou nějaké bylinky a stále ji nosím s sebou do školy. Možná mi nějaké to štěstí přináší.
5) Jaká je tvoje oblíbená a naopak neoblíbená barva?
Oblíbená FIALOVÁ! A neoblíbená hnědá a olivová.
6) Jaký žánr čteš nejradši?
Dívčí romány. Jsem ztracená romantička, které je díky těmto knihám a filmům krásně naivní.
7) Máš píseň, na kterou se ti váže významná vzpomínka? Která píseň to je?
David Guetta - Lovers On The Sun, není to sice moc významná vzpomínka, ale je to jedna z mála písniček, které se mi vážou k nějaké vzpomínce. Konkrétně párty u kamaráda o prázdninách. Hrála v momentě, kdy jsem se šla SAMA OD SEBE seznámit s jeho spolužákama a bylo to super! Nějak to nemůžu vymazat z hlavy.
8) Proč jsi začala blogovat?
Dřív jsem mívala na všechno svůj názor a dost často byl i dlouhý, tak mi kamarádka navrhla, jestli bych to nechtěla zkusit na blogu. Ona ho totiž měla a mohly bysme se navštěvovat. Tak jsem do toho šla, moc mě to nebavilo, ale teď jsem za to ráda.
9) Ví o tvém blogu okolí? Jestli ano, jaké byly první reakce?
Samozřejmě, ale jen pár lidí. Někdo ví, že ho mám, ale vidět ho nechtějí, protože oni sami nic podobného nemají a jiní ho po mně vyžadovali, něco si přečetli, něco mile okomentovali, pochválili mi ho (ze zdvořilosti) a to je vše, co řekli. Žádné odsuzování a tak podobně.
10) Jsi sportovní nebo antisportovní typ člověka?
Antisportovní, každopádně. Ráda bych něco dělala, ale buď se k tomu nedokopu, nebo mi to prostě nejde. Teď jsem chtěla s přítelem začít běhat. On při prvním běhu uběhl asi 3 km a já tak 300 m, takže myslím, že to nemá budoucnost. Ale budu se snažit si prodlužovat trať a třeba jednou uběhnu i několik kilometrů.
11) Jaký styl oblečení je pro tebe typický? Máš ráda výstřední
oblečení, které co říct?
Na to už jsem také odpovídala -nosím úzké kalhoty (nejlíp džíny), poslední dobou i legíny, tričky s potiskama, pohodlné mikiny s klokaní kapsou a kapucou a nějaké ty botasky. Výstřední oblečení vůbec nemám ráda, jsem takový spíš pohodový typ a nerada někde vynikám.


Kdybyste někdo měli nějaké zajímavé odpovědi (zajímavější než já) na některé otázky, budu ráda, když na ně do komentářů odpovíte, nebo je klidně dáte do svého článku, na který mi sem dáte odkaz.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Gabe Gabe | E-mail | Web | 28. září 2014 v 7:41 | Reagovat

Jéj, no tak som rada, že si odpovedala. :)
Super odpovede.
Ja som nikdy nijakú takú partiu nemala, ale chcela by som to zažiť :)
Tiež je mojím cieľom byť šťastná :D
Je super, že tvoje okolie zobralo tvoj blog tak v pohode. U mňa to ľudia tiež brali na základke, ale na strednej som sa popálila (svedčí o tom aj to, že na základke som mala 1 blog rok a pol a odkedy som na strednej mala som asi 4). Možno by som tiež chcela, aby o tom vedel niekto z okolia, ale na druhú stranu som aj rada. Môžem slobodne napísať všetko, čo si myslím :)

2 Janča Janča | E-mail | Web | 28. září 2014 v 9:56 | Reagovat

[1]: Já dřív taky ne a vždycky jsem všem záviděla, ale podařilo se mi je získat alespoň u té babičky. Jenže je to daleko a viděli jsme se s nimi pouze 2x.
Jo, já nevidím důvod, proč by někdo měl mít něco proti blogu ostatních. Vždycky nechápu články o tom, jak něčí blog vzalo okolí, když můj berou jako normální věc. :D
A co ti na to jako na střední říkali? Ale je fakt, že bych taky byla občas radši, kdyby o mém blogu nevěděl třeba přítel. :D

3 Kika Kika | E-mail | Web | 28. září 2014 v 10:27 | Reagovat

Mně přijde, že tyhle řetězové články lidi nečtou už z principu. Na každou otázku by se dal vymyslet jeden celý článek (třeba o tom kolik lidí Tvého okolí zná Tvůj blog) takhle je to moc zhuštěné :-)

Jinak hlavně bych si nenechala tetovat jméno partnera, protože člověk nikdy neví :-)

4 Lizzie Lizzie | E-mail | Web | 28. září 2014 v 11:01 | Reagovat

Jé, děkuji za zodpovězení otázek :) A omlouvám se, pokud jsem se ptala na něco, co tu už zaznělo :D
Tím smyslem života jsem myslela třeba to, co tě dělá šťastnou; lidé, koníčky, nebo třeba krásný jasný den :D Ale tvá odpověď byla v pohodě, takže dobrý :)

5 Janča Janča | E-mail | Web | 28. září 2014 v 11:10 | Reagovat

[3]: Já je taky moc u jiných lidí nečtu, takže chápu, že nejsou moc populární, ale alespoň je to pro mě taková oddechovka a když si to přečtou aspoň 4 lidi, tak to je fajn. :D
Však říkám, že jedině kdyby to byl životní partner, byli bychom spolu hodně dlouho a byla bych si jistá, že ještě dlouho budem.

[4]: Nemáš zač :) v pohodě, to jsi nemohla vědět. :)
Tak tím pádem je to momentálně asi přítel a celkově kamarádi. :)

6 Gabe Gabe | E-mail | Web | 28. září 2014 v 15:27 | Reagovat

[2]: No nech som napísala čokoľvek, akosi si vždy domysleli, že je to i nich (aj keď nebolo) a potom mi písali nepekné komentáre, v škole na mňa útočili alebo ma naopak ignorovali....

7 Janča Janča | E-mail | Web | 28. září 2014 v 19:13 | Reagovat

[6]: Fakt? :O Tak to jsou divní. Nějací moc vztahovační.

8 Kika Kika | E-mail | Web | 28. září 2014 v 21:18 | Reagovat

[5]: Tak u Tebe nepochybuju, že se najdou alespoň 4 zvídavý čtenáři ;) Někdy mě přijde škoda, že ty náměty se lépe nevyužijí... Jinak ještě k tomu tetování, já nevím, po mých špatných zkušenostech nevěřím na nic jako životní partner, je to smutný.. Ale hlavně bych se šíleně bála té jehly a že to bude bolet jako čert! :D

9 Janča Janča | E-mail | Web | 28. září 2014 v 21:39 | Reagovat

[8]: To jsi hodná, že u mě nepochybuješ. :) Ale u tebe by jich mohlo být klidně i 8, hele! :D
Je ale fakt, že by bylo fajn, na každou otázku napsat celý delší článek. Něco jako jsou ty 30denní challenge. :D
Jo, já bych se taky tetování bála, ale s jehlami zatím nemám tak hrozné zkušenosti, tak vůbec nemám představu, jak hodně to může bolet. Ale za krk asi dost, co?

10 Kika Kika | E-mail | Web | 28. září 2014 v 22:37 | Reagovat

[9]: Jani, obávám se, že za krk by mi bylo nepříjemné, jen co by mi tam někdo trochu drsněji šáhnul :D Ale zase je pravda, že tetování za krk je takové hodně intimní.. A když má člověk delší vlásky, tak je určené jen pro vyvolené ;)

11 Janča Janča | E-mail | Web | 29. září 2014 v 20:00 | Reagovat

[10]: To je fakt, já taky nedávám, když mi někdo šahá na krk. :D Jo, právě, že kdybych si tam dala nááhodou to jméno, tak ho nikdo nemusí ani vidět. :)

12 Kay Kay | Web | 29. září 2014 v 21:31 | Reagovat

Ahoj :) Je hrozně hezký otevřít asi po sto letech blog.cz, rozkliknout první článek co tam vidím a rovnou narazit na někoho sympatickýho :D Ještě jsem toho u Tebe nepřečetla moc, ale máš u mě palec nahoru za fialovou (protože ta barva prostě nemá konkurenci, miluju jí snad už 10 let :D) za knížky, za Harryho Pottera a Hermionu a za léto :)

Já se teď po pár letech k blogování zase vracím, takže díky za zpříjemnění mého návratu :)

13 Janča Janča | E-mail | Web | 29. září 2014 v 21:36 | Reagovat

[12]: Jé, tenhle komentář je ještě hezčí, než narazit na někoho sympatickýho, jako jsem podle tebe já. :D Moc děkuju za chválu :) taky fialovou miluju už fakt dlouho a vydržela mi nejdýl a snad ještě dlouho vydrží! :D
Prosím tě, jak jsem ti ho zpříjemnila? :) To já děkuju za zlepšení nálady takovým pěkným komentářem. :)

14 Kay Kay | Web | 29. září 2014 v 22:04 | Reagovat

No nemáš vůbec zač :)

Je to takhle, blogovala jsem asi 6 let a pak přestala, teď jsem si založila stránku novou, protože na starém blogu jsem tak trochu ,,stará já" a chci ho nechat tak, jak je :) No a tak trochu jsem se bála, co všechno se v blogový komunitě za tu dobu mojí nepřítomnosti  (a vzniku facebooku a tak dále) změnilo, a jestli tu ještě budou tak milý lidi jako dřív :)

A ono jo! :D Takže tak.

15 Ellnesa Ellnesa | Web | 30. září 2014 v 13:14 | Reagovat

Taky miluju němčinu ;-)
Skvělý odpovědi!

16 Janča Janča | E-mail | Web | 30. září 2014 v 14:44 | Reagovat

[14]: Jojo, četla jsem, že už jsi blog měla. :) Taky bych se asi nevracela po tolika letech na ten starý, ale založila bych si nový. :) Tak děkuju, že mě zařazuješ mezi ty lepší. :D :)

[15]: Jo? :) Děkuju. :)

17 without-problem without-problem | Web | 1. října 2014 v 2:41 | Reagovat

Já myslím, že je to úplně super článek. Ne, nudný člověk rozhodně nejsi, některými odpovědmi jsem byla úplně fascinována :)

18 CrazyJull CrazyJull | Web | 4. října 2014 v 17:58 | Reagovat

Ježiši, jak já bych moc chtěla umět číst myšlenky. To bych aspoň věděla, kdo si o mě co myslí.
-CrazyJull

19 Janča Janča | E-mail | Web | 5. října 2014 v 21:14 | Reagovat

[17]: Fakt? :O Tak to děkuju. :)

[18]: Přesně, ale možná, že bysme toho časem litovali. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama